آخرین اخبارکد مطلب: 23675
تاریخ انتشار: ج, 1395/09/05 - 22:22
امام جمعه اصلاندوز با تبریک گرامی داشت هفته بسیج گفت:بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان بسیار ارزشمند و روشنگرانه بود

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور اشاره کرد و گفت:در این دیدار معظم له در مورد مسایل مهم داخلی و خارجی سخنرانی کردند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در مورد بسیج گفت:بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان، بسیار ارزشمند، مهم و روشنگرانه بود.

خطیب جمعه اصلاندوز همچنین با اشاره به فرمایشات رهبری در مورد برجام و تمدید 10 ساله تحریمها گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر این کار به سرانجام برسد، جمهوری اسلامی قطعا عکس العمل نشان خواهد داد.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین افزود:بسیج بدنه فعال جامعه است که از اقشار مختلف جامعه یارگیری کرده و نماد قدرت و عزت متکی بر توده مردم است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه بسیجی عنصری است مردمی که با ایمان و بصیرت و اتحاد جلو می رود افزود:بسیجی تنها به داشتن نام و نشان و پرونده پرسنلی در سازمان پر افتخار بسیج مستضعفان محدود نمی شود.

وی گفت:بسیجی صاحب تفکر جهادی و انقلابی است و الهام گرفته از حماسه های تحول افرین و تعالی بخش و همچون بعثت نبوی و غدیر علوی و عاشورای حسین همه وجود برای خدمت خالصانه و بی منت به خلق خدا سر از پا نمی شناسد.

امام جمعه اصلاندوز مرحومه حاجیه خانم دباغ را مصداق بارز بسیج دانست و گفت:این مرحومه به حق پرچمدار و الگوی کاملی از چنین تفکری در میان قشر بانوان متدینه و انقلابی کشورمان است.

وی همچنین فرارسیدن رحلت جانگداز حضرت محمد(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت حضرت امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

حجت الاسلام اسدزاده با تسلیت رحلت آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی گفت: ایشان خدمتگزار خط مقدم نظام در دوران حیات امام راحل (ره) بود.

وی با تسلیت درگذشت استاد سلیم موذن زاده اردبیلی نیز گفت: این مداح خوش الحان پس از سال‌ها خدمت پر افتخار در آستان حضرات ائمه اطهار(ع) به ویژه سید شهیدان و رهبر آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دعوت حق را لبیک و به سرای باقی شتافته است.

امام جمعه اصلاندوز از سپاه ناحیه عشایری و بسیجیان به جهت حضور پرشکوه در تجمع بزرگ مدافعان حرم که بمناسبت روز تشکیل بسیج مستضعفین برگزار شده بود قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر