آخرین اخبارکد مطلب: 23558
تاریخ انتشار: ج, 1395/08/21 - 14:46
امام جمعه اصلاندوز گفت:انتخابات آمریکا و مناظره های دو نامزد انتخاباتی چهره واقعی این کشور را به جهانیان نشان داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام والمسلمین "عظیم اسدزاده" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت:دو نامزد انتخاباتی در مناظره تبلیغاتی که وزیر امورخارجه آمریکا این اظهار نظرها را شرم آور خوانده است چهره واقعی آمریکا را رسما اعلام کردند.

وی به بخشی از اعترافات کلینتون و ترامپ در مناظره تبلیغاتی اشاره کرد و گفت:این نامزدهای انتخاباتی در مناظره اعلام کردند که سیاست مداران آمریکا یک مشت احمق اند،بسیاری از مردم در حلقه های خشونت هراس و فقر گرفتار شده اند،شهرهای کوچک کاملا فراموش شده اند،هر روز دست کم 20 کهنه سرباز در آمریکا خودکشی می کنند،میزان قتل در حال حاضر در آمریکا طی 45 سال گذشته بی سابقه بوده است،کشور آمریکا در حال مردن است،بیش از 42 میلیون آمریکایی از گرسنگی رنج می برند و 70 درصد مردم نسبت به رسانه های آمریکا بی اعتماد هستند.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه این اعترافات نکاتی معنا داری بودند که به خوبی واقعیت های این کشور را برای همگان از زبان خودشان روشن کرد افزود:جبهه استکبار به سرکردگی آمریکای جهانخوار و مستکبر که ما با این پدیده شوم مواجه هستیم باید این جبهه را بهتر بشناسیم.

حجت الاسلام اسدزاده به بی نتیجه ماندن مذاکرات هسته ای و نافرجامی برجام که بر اثر بدعهدی آمریکای توطئه گر و فریبکار که از همان ابتدا مذاکرات معلوم بود اشاره کرد و گفت:هدف اصلی استکبار در مذاکرات تغییر در رفتار و ذائقه مردم،تغییر مواضع و درنهایت براندازی جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه متاسفانه مسئولان وزارت خارجه به افکار عمومی جواب قانع کننده ای ندارند گفت: ایران با اجرای تعهدات برجام و عمل زودهنگام به تعهدات تا سرحد تعطیلی برخی مراکز هسته ای رفت ولی متاسفانه مسئولان بی منطق و فریبکار آمریکا حرف از تحریمها و فشارهای جدید و بهانه تراشی ها بر سر راه تعاملات و مبادلات اقتصادی و بانکی با دیگر کشورها را نسبت به کشورمان مطرح کردند.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: بحث کتاب و کتابخوانی یکی از مباحث مهم و ضروری است که در جامعه باید اهمیت بیشتری داده شود و برای آن ارزش بسیاری قائل شد.

 

وی همچنین در ادامه به فرارسیدن اربعین حسینی اشاره کرد و گفت:تعدادی از زائران شهر اصلاندوز امروز عازم کربلا برای شرکت در مراسم اربعین حسینی شدند که از خداوند خواستاریم این زائران به همراه سایر زوار کشورمان به سلامتی و راحتی به منزلشان برگردند.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر