آخرین اخبارکد مطلب: 23351
تاریخ انتشار: ج, 1395/07/30 - 15:13
امام جمعه موقت اصلاندوز:
مسئولان بايد از نخبگان علمی حمايت كنند
امام جمعه موقت اصلاندوز به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:مسئولان باید از نخبگان علمی کشور حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام والمسلمین "عبدالکریم رحمان نیا" در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز رواج حرام خواری،بی حجابی و عدم نگهداری از چشم در برابر نامحرم را از مشکلات جامعه دانست و رواج این موارد را بسیار نگران کننده عنوان کرد.

وی با بیان اینکه حجاب مایه زینت و ارزش یک زن محسوب شده و بستر تحکیم بنیاد نهاد خانواده را فراهم می‌کند افزود: از طرف دیگر بدحجابی، بی‌حجابی و بی‌عفتی مصداق بارز بی‌فرهنگی است.

امام جمعه موقت اصلاندوز افزود:علاوه بر رواج بی حجابی در خیابانها امروزه فضای مجازی و اینترنت مکانی برای تبلیغ بی حجابی و تصاویر مستهجن است که باید مسئولان فرهنگی برای مقابله با تهدیدات اینچنینی نسبت به جوانان برنامه ریزی داشته باشند.

رحمانی نیا در آغاز خطبه ها بعد از دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناه و معصیت، اظهار کرد: رعایت تقوای الهی حلال مشکلات جامعه بشری و بهترین توشه برای انسان مسلمان در روز قیامت تقوای الهی و پرهیزگاری است.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:باید همه بویژه دولتمردان فرمایشات رهبری را درباره حمایت از نخبگان عملیاتی کنند.

وی با بیان اینکه جوانان هدایای نفیس الهی هستند و امانت مسئولان خاطر نشان کرد:انقلاب اسلامی فرصتی را فراهم کرده تا نخبگان بتوانند ایده های برتر خود را در کشور عملیاتی کنند و در این زمینه مسئولان وظیفه حمایت از آن ها را دارند.

امام جمعه موقت اصلاندوز تقویت نخبگان را تقویت باور "ما می توانیم" دانست و افزود:جوانان نخبه باید شناسایی و پرورش داده شوند در صورت سهل انگاری،دشمنان بدنبال نخبگان خواهد بود که متاسفانه دشمنان این باور را در برخی مسئولان بوجود آورده است.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر