آخرین اخبارکد مطلب: 21263
تاریخ انتشار: چ, 1394/12/26 - 17:36
در آستانه سفرهای نوروزی صورت گرفت؛
رونمایی از سامانه جامع گردشگری استان اردبیل
سامانه برنامه ریز سفر به استان اردبیل در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان و با هدف معرفی جاذبه های گردشگری این استان به صورت رسمی آغاز به کار کرد .

به گزارش ارس تبار،محمد جواد رفیع پور، مدیر پروژه «بزنیم بیرون» با اعلام این خبر گفت: پس از راه اندازی موفق سامانه گردشگری شهرهای مختلف کشور ، در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان سامانه جامع برنامه ریز سفر به استان اردبیل به صورت رسمی رونمایی شد.

وی تاکید کرد: با راه اندازی سامانه برنامه ریز گردشگری استان اردبیل مسافران نوروزی این استا می توانند اطلاعات کاملی درباره جاذبه های طبیعی، تاریخی، مذهبی، تفریحی و مراکز اقامتی استان در اختیار داشته و نسبت به برنامه ریزی سفر خود اقدام نمایند.

رفیع پور در ادامه یادآور شد: هم اکنون بخش اردبیل پرتال بزنیم بیرون در شش بخش کلی شامل «طبیعت گردی»، «هنرگردی»، «تاریخ گردی»، «گردشگری مذهبی»، «چطوری بخریم؟ » و «کجا بمونیم؟ » راه اندازی شده است و در قالب 28 دسته بندی متنوع به معرفی کامل جاذبه ها و خدمات گردشگری این استان می پردازد .

به گفته مدیر پروژه بزنیم بیرون، در سامانه برنامه ریز گردشگری استان اردبیل اطلاعات کاملی از هر مکان از قبیل مشخصات و ویژگی ها، اطلاعات تماس، جانمایی روی نقشه، نحوه دسترسی به مکان مورد نظر با خودروی شخصیامکانات، نحوه و محدودیت های استفاده، پیشنهادات ویژه، تاریخچه، سیمای عمومی، زمان مناسب بازدید،گالری تصاویر و ... در قالبی جدید و مخاطب پسند در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

وی همچنین ابراز داشت: علاقه مندان سفر به استان اردبیل می توانند با استفاده از بخش برنامه ریز پرتال بزنیم بیرون می توانند بر مبنای هزینه مد نظر، زمان مورد نیاز و بخش های مورد علاقه خود، اماکن و جاذبه های گردشگری استان اردبیل را شناسایی کرده و اطلاعات کاملی از نحوه بازدید اماکن به دست بیاورند.

به گزارش ارس تبار،بخش اردبیل پرتال بزنیم بیرون از امروز در تارنمای www.bezanimbiroon.ir در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودی با ارایه خدمات متنوعی در قالب اپلیکیشن های موبایل، خدمات گسترده تری را به مخاطبان ارایه خواهد داد.

انتهای پیام/

« خبرنگار افتخاری ما باشید»

 

ارسال نظر