آخرین اخبارکد مطلب: 14400
تاریخ انتشار: پ, 1393/07/17 - 13:27
ارس تبار:در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی برنامه های مختلفی در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارس تبار ،صبح امروز همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی فرمانده مرکز آموزش شهید مدنی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش شهید مدنی ،کارکنان این مرکز و همچنین فرماندهی و کارکنان مرزبانی شهر اصلاندوز با امام جمعه اصلاندوز دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سرهنگ رنجبر ضمن تبریک هفته ناجا با اشاره به حضور همه جانبه نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و حفظ امنیت در جامعه گفت:تعامل مردم با نیروی انتظامی پشتوانه ای برای فعالیت مقتدرانه این نیروست.

وی افزود:نیروی انتظامی بزرگترین سازمان اجتماعی است که در حوزه های مختلف انتظامی و اجتماعی فعالیت داشته و ارتباط گسترده ای با مردم دارد.

فرمانده مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز به ارائه گزارش و فعالیتهای این مرکز اشاره کرد و گفت:مرکز آموش شهید مدنی اصلاندوز از لحاظ انضباط و معنوی در سطح کشور خیلی خوب بوده است و این در سایه زحمات روحانیت و کارکنان این مرکز است.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی گفت:امنیت یک مجموعه گسترده است مخصوصا نیروی انتظامی نیرویی است که در راستای ایجاد و حفظ امنیت در همه جا چه در شهرها و چه در مرزها و جاهایی دیگر حضور مقتدرانه داشته و دارد.

وی امنیت را سرآمد هر جامعه ای دانست و تصریح کرد:زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی باعث شده امنیت و آسایش در جامعه بوجود آید که در این راستا این نیروی عظیم توانسته کارنامه قابل قبول داشته باشد.

امام جمعه اصلاندوز ارتباط تنگاتنگ نیروی انتظامی با مردم را قابل قبول دانسته و از حضور فرماندهی و کارکنان مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز در تمامی مراسمات ملی و مدهبی شهر اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه برنامه های روز چهارم هفته نیروی انتظامی فرماندهی ، روحانیون ، پرسنل و کارکنان مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز و فرماندهی و پرسنل مرزبانی اصلاندوز  و پرسنل انتطامی شهر اصلاندوز با حضور در گلزار شهدا ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و قرائت فاتحه با آرمانهای امام راحل و شهداء تجدید بیعت کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رحمانی نیا مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران بخصوص شهدای نیروی انتظامی گفت:امنیت و آسایش امروز کشور در سایه ایثار و فداکاریهای شهدا ،ولایت فقیه و نیروهای مسلح کشور است.

گفتنی است ،دیدار مسئولان ناجا با خانواده های شهداء از دیگر برنامه های اجرا شده در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس بود.

انتهای پیام/

 اخبار شهرستان را اینجا ببینید

 

ارسال نظر