آخرین اخبارکد مطلب: 10340
تاریخ انتشار: س, 1392/12/06 - 18:14
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
تنها راه شکست دشمن تکیه بر اقتصاد مقاومتی است
ارس تبار:فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: میدان دفاع امروز عرصه تولید، اقتصاد و کشاورزی است؛تنها راه شکست دشمن تکیه بر اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ارس تبار به نقل از سبلانه، سردار جلیل بابازاده ظهر امروز در اولین همایش علمی "آشنایی با فرصت‌های کشاورزی، امنیت غذایی، محصول سالم و ارگانیک "در سالن ولایت اردبیل اظهارکرد: اگر دیروز تا پای جان برای حفظ امنیت ملی کشور جانانه ایستادیم، امروز تامین محصولات سالم "از مزرعه تا سفره" وظیفه همگانی است.

وی تاکید کرد: فتح قله های موفقیت، اراده قوی و محکم می طلبد که ملت بزرگ ایران با دفاع مردانه و جانانه در طول هشت سال دفاع مقدس این ارداه قوی را به تمام جهانیان ثابت کرد و تا آخرین لحظه بر سر آرمان های خود  ایستاد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل با بیان اینکه هدف دشمن ضربه زدن به اقتصاد ماست،گفت: دفاع همچنان باقی است باید با صلابت و تمام توان در عرصه اقتصادی وارد شده و برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز میدان دفاع ما عرصه تولید، اقتصاد و کشاورزی است و برای پیروزی در این شرایط  تنها راه علاج تکیه بر اقتصاد مقاومتی است.

بابازاده یادآور شد: با تکیه بر توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی نیروهای داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی همچون دوران دفاع مقدس به مقابله با شرایط سخت اقتصادی خواهیم پرداخت و به طور یقین با موفقیت از این گردنه عبور خواهیم کرد.

وی گردهمایی اساتید، محققین، دانشجویان و بهره برداران بخش کشاورزی را فرصت مناسبی برای تبادل یافته های علمی و تحقیقاتی عنوان کرد و گفت: علم، توانایی، ارداه و وارستگی اندیشمندان و فعالان عرصه بخش کشاورزی توطئه های دشمن را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام خواهد گذاشت و ملت ایران همچنان مقتدرانه در مقابل تهدیدات اقتصادی دشمن ایستادگی خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: ما باید از دوپینگ کردن محصولات کشاورزی پرهیز کنیم و با سالم ترین روش، پاک ترین محصول را تولید کنیم.

وی با اشاره به رشادت ها و ایثارگری فرزندان دیار سبلان در هشت سال دوران دفاع مقدس گفت: غیرت و توانمندی رزمندگان لشکر عاشورا زبانزد خاص و عام بود رزمندگان این لشکر همچون قمر بنی هاشم در راه دفاع از انقلاب سخترین شرایط را تحمل کردند و حاضر نشدند لحظه ای از  ولایی بودن دست بکشند.

این مسئول افزود: ما با برگزاری این همایش تلاش می‌کنیم تا بیش از هر زمان دیگر بخش کشاورزی را تقویت کنیم و علاوه بر تولید غذای سالم و ارگانیک توسعه استان را هم سرعت ببخشیم.

بابازاده توسعه بخش کشاورزی را خط مقدم در مسیر توسعه استان اردبیل برشمرد و گفت: با توجه به قابلیت ویژه استان اردبیل در حوزه کشاورزی باید در تقویت این حوزه گام اساسی برداشت و کشاورزان را مورد حمایت قرار داد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اینجا ببینید

ارسال نظر