نمایش 1 - 10 از 33
صحبت‌های چند جوان تحصیلکرده را می‌خوانید که به دلایل گوناگون مشغول کار در غسالخانه شدند.
صادق صندوقی از نقاشی‌ کتاب‌های درسی می‌گوید:
بعضی آدم‌ها در خاطره جمعی همه‌مان بدون آنکه خودمان بدانیم حضور دارند، صادق صندوقی یکی از این افراد است، او کتاب‌های درسی‌مان را نقاشی می‌کرده است.
بازنشر/
یک عضو هیئت علمی دانشگاههای اردبیل ازدواج های زودرس و پیش تر از سن پختگی را برای دختران و پسران نگران کننده تلقی می کند.
جوان تنومند ایرانی گفت: برای مدافعین حرم و اعزام به سوریه نام نویسی کردم و حتماً می‌روم و تا جایی که بتوانم از حرمین و کشورم دفاع می‌کنم.
خیلی به فارسی مسلط نیست مثل اکثر کسانی که در کشوری دیگر بزرگ می‌شوند، اما می‌توان از لحن صحبت‌هایش متوجه شد که تا چه اندازه از حضور در ایران و بازی در سریالی که این روزها پرمخاطب شده خوشحال است و توانسته بازی در کشوری دیگر و به زبان فارسی را تجربه کند.
فؤاد بابان:
ارس تبار:گوینده خبر گفت: یکبار فیلمبردار فراموش کرده بود چرخ‌های دوربین را قفل کند و دوربین خود به خود شروع به حرکت کرد و من هم نیم‌ متر حرکت کردم و بعد از این اتفاق کارگردان صورت مرا بوسید که با این کار من، کسی متوجه این اتفاق نشد.
گفتگوی تفصیلی/
پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ارس تبار گفتگوی صمیمانه ای را با تنها پیرایشگر با سابقه موی مردان شهر اصلاندوز انجام داده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس آباد ؛
ارس تبار:مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس آباد از بهره برداری کامل درمان بستر 10 تختخوابی اصلاندوز در بهمن ماه سال94 خبر داد.
قنبر عبداله وند
ارس تبار:در میان طوایف شاهسون دو طایفه قوی تر و بزرگتر از سایرین بودند یکی از آنها طایفه قوجابیگلو و دیگری طایفه حاج خوجالو بود.
اکبر عبدی
ارس تبار:برنامه‌ گفتگو محور شبانه "بعضیا" به تهیه‌کنندگی و اجرای سید علی ضیاء از شنبه، 12 مهر پخش خود را در شبکه سه آغاز کرد و اکبر عبدی مهمان این برنامه بود.

صفحه‌ها