نمایش 1 - 10 از 244
حجت الاسلام اکبری در مصاحبه ای به اهمیت و ضرورت توجه و اعتماد مردم به نیروهای جوان و انقلابی از نگاه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم پرداخته است.
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز:
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز از تصویب مبلغ ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در این شهرستان خبر داد.
رزمنده دیروز،جهادگر امروز
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفتگوی صمیمانه ای را با حاج حیدر دیده بان رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس ترتیب دادیم که در ادامه می آید.
فرماندار شهرستان اصلاندوز:
فرماندار شهرستان اصلاندوز از افتتاح چندین پروژه در هفته دولت شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی خبر داد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:تا دو ماه آینده ۷۴ روستای شرق و غرب دره رود با جمعیتی حدود ۱۸ هزار نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
رییس حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز:
رییس حوزه قضایی اصلاندوز گفت:در راستای کاهش موجودی پرونده ها،واحدهای مصالحه در روستاهای پرجمعیت و شعب بیشتر واحد مصالحه در شورای حل اختلاف ایجاد می شود.
فرمانده بسیج عشایری استان اردبیل خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه عشایری گفت: طرح جوانه‌های صالحین با هدف پربار کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همزمان با سراسراستان اردبیل در اصلاندوز اجرا می شود.
صحبت‌های چند جوان تحصیلکرده را می‌خوانید که به دلایل گوناگون مشغول کار در غسالخانه شدند.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز:
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز نقش عشایر را در رونق تولید بسیار موثر دانست و گفت:بسیج عشایری با صلابت و روحیه مضاعف خدمتگزار عشایر است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت و انشاءالله آینده تولید روشن است.

صفحه‌ها