نمایش 1 - 10 از 241
فرماندار شهرستان اصلاندوز:
فرماندار شهرستان اصلاندوز از افتتاح چندین پروژه در هفته دولت شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی خبر داد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت:تا دو ماه آینده ۷۴ روستای شرق و غرب دره رود با جمعیتی حدود ۱۸ هزار نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
رییس حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز:
رییس حوزه قضایی اصلاندوز گفت:در راستای کاهش موجودی پرونده ها،واحدهای مصالحه در روستاهای پرجمعیت و شعب بیشتر واحد مصالحه در شورای حل اختلاف ایجاد می شود.
فرمانده بسیج عشایری استان اردبیل خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه عشایری گفت: طرح جوانه‌های صالحین با هدف پربار کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همزمان با سراسراستان اردبیل در اصلاندوز اجرا می شود.
صحبت‌های چند جوان تحصیلکرده را می‌خوانید که به دلایل گوناگون مشغول کار در غسالخانه شدند.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز:
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز نقش عشایر را در رونق تولید بسیار موثر دانست و گفت:بسیج عشایری با صلابت و روحیه مضاعف خدمتگزار عشایر است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت و انشاءالله آینده تولید روشن است.
«هاوار ضربی‌پور» باغبان معروف، مومن و پیری است که اکثر دانشجویان دانشگاه تبریز او را در حال نماز خواندن بر روی چمن‎ها دیده‌اند و اکنون تبدیل به سوژه سلفی دانشجویان شده است.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری:
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز با اشاره به پیاده روی میلونها زائر اربعین حسینی گفت:مهمترین شعار این اجتماع بزرگ به تبعیت از سرور آزادگان جهان، شعار هیهات من الذله است.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه عشایری گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اصلاندوز برگزار می شود.

صفحه‌ها