نمایش 1 - 10 از 214
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اردبیل:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل از برگزاری همایش فرهنگی و هنری عشایر استان بعنوان مرزبانان حماسه آفرین خبر داد.
گفتگوی خواندنی با سازنده هواپیمای تیغه ای؛
یک جوان و مبتکر بسیجی از روستای ایدر اصلاندوز می خواهد طرحی را بسازد که برای نجات جان مسافران هواپیمای مسافربری در هنگام سقوط کاربرد خواهد داشت.
حسن صادقی مدیر عامل شرکت تعاونی مغان درب و کارآفرین اصلاندوزی با سرمایه شخصی اش اقدام به راه اندازی کارگاه تولید درب های ضد حریق،ضد سرقت و داخلی کرده است.
استاندار اردبیل مطرح کرد؛
اکبر بهنام‌جو با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری استان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حوزه گردشگری، امیدواریم معضل بیکاری استان را، حداکثر در برنامه 3 ساله، برطرف کنیم.
بمناسبت 7 آبان روز ملی اصلاندوز منتشر شد/
روسا و جنگجویان بسیار دلیر طایفه های مختلف عشایر شاهسون نقش موثری در دوران جنگ ایران و روس داشتند.
رییس سازمان بسیج عشایری کشور:
رییس سازمان بسیج عشایری کشور گفت:ایران امن ترین کشور در ناامن ترین منطقه دنیا به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و خون شهداست.
صادق صندوقی از نقاشی‌ کتاب‌های درسی می‌گوید:
بعضی آدم‌ها در خاطره جمعی همه‌مان بدون آنکه خودمان بدانیم حضور دارند، صادق صندوقی یکی از این افراد است، او کتاب‌های درسی‌مان را نقاشی می‌کرده است.
اختصاصی ارس تبار/
بمناسبت موفقیت دو خواهر و برادر اصلاندوزی در کنکور سراسری امسال از دانشگاههای علوم پزشکی گفت و گوی صمیمانه ای انجام دادیم که در ادامه می آید.
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز مطرح کرد؛
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:امسال چهار هزار و 583 دانش آموز منطقه اصلاندوز در 90 واحد آموزشی و 286 کلاس درس مشغول به تحصیل خواهند شد.
گفت‌وگوی خواندنی با داروساز اصلاندوزی؛
به مناسبت روز داروسازی بر آن شدیم تا با یک داروساز جوان و با سابقه شهرستان پارس آباد گفتگوی صمیمانه ای داشته باشیم که در ادامه می آید.

صفحه‌ها