آخرین اخبارکد مطلب: 27722
تاریخ انتشار : چ, 1398/01/21 - 12:14
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری:
تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت/انشاءالله آینده تولید روشن است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت و انشاءالله آینده تولید روشن است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بنا به نامگذاری سال 1398 از سوی مقام معظم رهبری بنام سال رونق تولید با حجت الاسلام والمسلمین حسین اکیری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفتگوی اختصاصی ترتیب دادیم که در ادامه می آید.

به نظر شما وجه نامگذاری سال 98 به رونق تولید توسط مقام معظم رهبری چه بود؟
چند سالی است که مردم ایران نوروز های خود را با نامگذاری مقام معظم رهبری آغاز می کنند که تجربه چندین سال نامگذاری های حکیمانه ایشان نشانگر اشراف بالای ایشان به وضعیت و مسائل کشور است . ایشان امسال را با توجه به رسیدن انقلاب به بلوغ و سیر تکاملی خود و به اوج رسیدن دشمنی و سنگ اندازی و تحریم های ظالمانه دشمنان البته با ناامید شدن دشمنان از انقلاب، با نامگذاری سال 98 به "سال رونق تولید" دولت و عموم مردم ایران را مخاطب خود قرار داده و از هر فردی و هر گروهی در حوزه کاری خود خواستار رونق و سرعت بخشیدن به تولید شدند. زیرا به لطف الهی و به برکت مقاومت ملت ایران و مجاهدت های دلسوزان به انقلاب و رهبری های حکیمانه امامین عزیز انقلاب تمامی زیر ساخت های لازم برای تولید آماده است و رونق گرفتن آن نیازمند یک عزم ملی است که انشالله آن هم به زودی توسط جوانان انقلابی محقق خواهد شد.
تاکید بر رونق تولیدچه مفهومی دارد؟
تاکید بر رونق تولید ، نشانگر این است که الحمدلله تولید در همه عرصه ها در جریان است منتها به خاطر ضعف عملکرد عوامل تولید و سنگ اندازی ها و خباثت های ظالمانه دشمنان نیازمند یک اراده قوی و همت بیشتر در این عرصه می باشد.

آیا شعار سال رابطه ای با بیانه ی گام داوم انقلاب دارد؟
با نگاهی به مفاد بیانه راهبردی گام دوم انقلاب می توان عرصه های نیازمند رونق بخشی به تولید را نیز مشخص نمود . ایشان در بیانیه مذکور بر حوزه های علم و پژوهش، اقتصاد ، معنویت و اخلاق ، عدالت و مبارزه با فساد ، استقلال و آزادی ، عزت ملی و روابط خارجی و سبک زندگی تاکید نمودند و این محورهای هفت گانه می تواند عرصه ای برای فعالیت در راستای تحقق شعار سال باشد.
رسالت تحقق این شعار بر دوش چه نهادها و قشر هایی است؟
تلاش برای تولید علم در رشته های متعدد، تولید محتواها و ابزارهای غنی برای ارتقای معنویت اجتماعی و ترسیم چشم اندازهای روشن و تولید سیاست ها و تصمیم های سازنده برای تعالی نظام بر عهده همه متولیان امور مربوطه است.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر