آخرین اخبارکد مطلب: 27301
تاریخ انتشار : د, 1397/04/25 - 14:27
رئیس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:دهمین مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه اصلاندوز امسال در 27 تیر ماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک هفته حجاب و عفاف و آغاز دهه کرامت گفت:هرساله در مناطق نوزده گانه آموزش و پرورش استان اردبیل جشنواره مجمع خیرین مدرسه ساز برگزار می شود که امسال توفیق حاصل شده که این جشنواره ساعت 10صبح روز چهارشنبه 27 تیر ماه امسال در مسجد جامع اصلاندوز با حضور مسئولان استانی و شهرستان و بخش برگزار شود.

وی ضمن اشاره به احداث یادمان شهدا در محوطه اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز و حصار کشی 10 واحد آموزشی گفت:در سال 96 به 5 واحد آموزشی عملیات ایزوگام و 16 مدرسه نیز رنگ آمیزی شده است.

مهرآوران در ادامه به تجهیز 9 واحد آموزشی به سیستم گرمایشی استاندارد و اهدای چاپگر چندگانه به 5 واحد آموزشی اشاره کرد و گفت:در سال 96 به مبلغ 5 میلیون تومان جهت خرید کارت هدیه برای تجلیل از دانش آموزان منتخب در کنکور سراسری خریداری شده است.

وی با اشاره به برگزاری نشست مشورتی بخشدار اصلاندوز با دهیاران گفت:در این جلسه مقرر شد که دهیاران روستاها نسبت به دعوت از خیرین روستا جهت مشارکت در جشنواره مجمع اقدام کنند.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:در سال 96 به همت سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز سرویس بهداشتی مدرسه ابتدایی سعادت روستای احمدلو احداث و عملیات رنگ آمیزی دبستان های شهید مهرآوران و شهید شیرپور انجام شده است.

 

مهرآوران از هماهنگی با گروه جهادی شهید خلیلی سپاه استان تهران جهت احداث مدرسه در روستای گل تپه خبر داد و گفت: در سال 1396 جمعا مبلغ 300میلیون تومان با همت و همکاری صمیمانه خیرین مدرسه ساز اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز به مدارس مساعدت گردیده است.

وی با بیان اینکه حدود 114 نفر از معلمان مبلغی از حقوق ماهیانه را در اختیار مجمع خیرین مدرسه ساز آموزش و پرورش اصلاندوز قرار میدهند افزود:در این راستا شماره حساب 0108555998006 بنام مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه اصلاندوز نزد بانک ملی جهت کمک به نوسازی مدارس در اختیار خیرین و مردم قرار می گیرد.

وی در پایان از خبرنگاران پایگاه خبری ارس تبار،صدا و سیما،سبلان ما و پانا به جهت انعكاس و پوشش برنامه های مختلف اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر