آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27279
تاریخ انتشار : ج, 1397/04/15 - 11:55
سرپرست فرمانداری شهرستان پارس‌ آباد از خرید تضمینی 100هزار تن گندم در 16 مرکز خرید گندم دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش ارس تبار،علی علایی در گفت وگو با خبرنگار سبلان‌ما، اظهار داشت:امسال خرید تضمینی گندم در شهرستان پارس آباد بدون هیچ مشکل خاصی و با برنامه ریزی های صورت گرفته در 16 مرکز خرید تضمینی بامشارکت گسترده کشاورزان  منطقه انجام شد .

وی با اشاره به تمهیدات صورت گرفته در شهرستان پارس آباد برای خرید تضمینی این محصول با ارزش تصریح کرد : در راستای پیشگیری از مشکلات احتمالی برای محصولات خریداری شده از کشاورزان انبارهای فرعی هم درنظرگرفته شده بود اما خوشبختانه خرید تضمینی امسال بدون هیچ دغدغه و با آرامش خاصی در شهرستان پارس آباد انجام گرفت .

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس‌ آباد  با بیان اینکه پایاب سد خدا آفرین تحول عظیمی در بخش کشاورزی  استان اردبیل ایجاد می کند  عنوان کرد : 10هزار هکتار از  اراضی پایاب  سد خدا آفرین در حوزه شهرستان پارس آباد قرار دارد .

وی افزود : تاکنون برای کمیته تخصصی پالایش پایاب سد خداآفرین توسط عشایر منطقه  3200 پرونده تحویل داده شده که با بررسی کارشناسان و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط تاکنون تعداد 1200 خانوار به عنوان واجدین شرایط مشخص شده است .

علایی از تلاش برای ایجاد 1000 شغل فراگیر و روستایی در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت : تسهیلات در نظرگرفته شده در حوزه اشتغال فرگیر 67 میلیارد تومان و در حوزه روستایی 19 میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد که متقاضیان واجدشرایط  به بانک های عامل شهرستان معرفی گردیده اند .

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر