آخرین اخبارکد مطلب: 26698
تاریخ انتشار : ش, 1396/10/16 - 14:18
شهردار اصلاندوز با بیان اینکه هدف شهرداری توسعه همه جانبه شهر است گفت:در مدیریت شهری از نظرات نخبگان و صاحب نظران استقبال می شود.

"شهروز مهرآوران" در نخستین مصاحبه خود با خبرنگار پایگاه خبری ارس تبار گفت:خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز و ولایتمدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا کرد و موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام که مهد دلیران،شهیدان،رزمندگان و جانبازان غیور بوده است.

وی افزود:امیدوارم با استعانت از ذات اقدس الهی و با تکیه بر دوستی و تعامل با مردم به تکلیف خود عمل کرده و اتخاذ هر تصمیمی خداوند متعال را ناظر و شاهد خود بدانم و در مسیر سخن رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گام برداریم چرا که شرط عملیاتی شدن ظرفیت ها و تحقق آرزوهاست.

شهردار اصلاندوز با اشاره به استفاده از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی و تعامل با شهروندان اظهار کرد:در این مسیر سعی خواهم کرد از تجربیات و توانمندی های شهرداران و اعضای شورای شهر در ادوار مختلف،افراد نخبه و صاحب نظر نیز استفاده کرده و همواره در اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی کنم و در اجرای طرح ها به کار بندم.

مهرآوران با بیان اینکه شهرداری و اعضای شورای شهر همواره بر خدمت رسانی بی منت و در راستای ارتقای توسعه و عمران شهری گام بر میدارند گفت:در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان زمینه لازم برای ورود شهر اصلاندوز به عرصه رقابت با سایر شهرها همتراز خواهم شد.

وی در ادامه به برنامه ها و اهداف خود اشاره کرد و گفت: ترسیم دیدگاه بلند مدت کارهای اجرایی و عمرانی و فرهنگی برای اصلاندوز 1400،ارتقای سیمای ظاهری و مبلمان شهری،بهبود وضعیت معابر شامل آسفالت خیابان ها و کوچه های شهر،بهبود وضعیت پیاده روها،رسیدگی به وضعیت پارک های محله های و ایجاد امکانات لازم در آنها به منظور گذراندن اوقات فراغت و پیاده کردن نظام جامع کنترل هزینه ها بابت اصل سودجویی از هزینه ها از عمده ترین اهداف خود در جهت بهبود کیفیت زندگی در شهر اصلاندوز خواهد بود.

 

شهردار اصلاندوز همچنین تکمیل و ادامه پروژه های نیمه تمام شهری،استفاده بهینه و حداکثری از ایستگاه سی ان جی،احداث سایت گردشگری در مسیر تپه شهدای گمنام شهر،بهبود وضعیت ترافیکی شهر در گره گاههای شهری،استفاده مطلوب از امکانات انسانی و مالی شهرداری،تلاش در جهت آموزش شهروندان و آشنا نمودن با مسایل و مشکلات شهری،نگاه برابر و عدالت محور به تمام محله ها و بخش های شهر اصلاندوز و محله قره قباق و کمپ،استفاده از نظرات علمی و کارشناسی به منظور اجرای طرح های شهری و رفع مشکلات و مسایل درون شهری،زمینه سازی برای ایجاد درآمدهای پایدارشهری(پرورش و فروش گل و گیاه،پارکینگ عمومی،بازارهای محلی)روزانه و هفتگی و بکارگیری اصول و متد مدرن برای دریافت عوارض را از دیگر اهداف خود در راستای توسعه شهری اصلاندوز عنوان کرد.

مهرآوران ضمن قدردانی از امام جمعه اصلاندوز،فرماندار شهرستان پارس آباد،بخشدار اصلاندوز و همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر اصلاندوز بابت اعتماد به اینجانب برای تصدی سمت شهرداری اصلاندوز،از علی بابازاده سرپرست سابق شهرداری و از زحمات اعضای شوراهای اسلامی ادوار گذشته و شهرداران سابق و تمامی ریش سفیدان و معتمدین شهر که در جهت عمران و آبادانی و توسعه شهر گام برداشته اند تقدیر و تشکر کرد.

شهردار اصلاندوز همچنین با اشاره به نقش اصحاب رسانه در کمک به شهرداری در جهت توسعه و عمران شهری گفت:خبرنگاران کمی و کاستی ها را یادآوری می کنند و اگر پیشرفت را می خواهیم می بایست نقدپذیر باشیم.

وی با بیان اینکه رسانه های محلی دیده بانی صادق برای تحقق خواسته های مردم هستند و در این مسیر از وظایف نظارتی خود نیز بهره می گیرندافزود:مدیران شهری بر این واقفند که نه تنها انجام این وظیفه از سوی رسانه ها عملکرد آنان را مختل نمی کند، بلکه اقدامات رسانه مکمل خدمات آنان خواهد بود.

مهرآوران در پایان ضمن تشکر از خبرنگار پایگاه و کانال خبری ارس تبار از بابت انجام مصاحبه،اظهار امیدواری کرد که کلیه عملکردها و اقدامات شهرداری اصلاندوز از طریق ارس تبار و کانالهای خبری دیگر شهر به اطلاع مردم برسد.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه‌ها

با تشکر از شهردار عزیز و خبرنگار محترم شهر امیدوارم که هرچه بهتر در شکوفایی و پیشرفت شهرمان تلاش نموده و به شهر گردشگری و توریستی تبدیل بشه همچنین در خصوص وضع خیابانها و جمع آوری این دست فروشها که با ماشین جلو مغازه ها با ماشین و غیره بساط میوه را چیده و نمای شهر را دچار بی آشفتگی می نمایند کاری بکنند به امید موفقیت روزافزون تمامی دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای مهراوران انتصاب بجاو شایسته جنابعالی به عنوان شهرداری اصلاندوز تبریک عرض مینماییم واز خداوند متعال دراین امر خطیر برایتان ارزوی توفیقات الهی دارم.
ارسال نظر