آخرین اخبارکد مطلب: 10450
تاریخ انتشار : ي, 1392/12/11 - 10:37
ارس تبار:بخشدار اصلاندوز گفت:حمایت از تولیدات ملی و توانمندیهای داخلی یکی از ارکان اصلی و مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است.

"لطفعلی زیادی" صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ارس تبار گفت:مقام معظم رهبری که اخیرا سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را ابلاغ فرمودند، به دلیل پیش بینی های که ایشان برای صیانت از انقلاب دارند صورت گرفته است .

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مسیری را تدوین کرده و بگونه ای عمل می کند که حتی در شرایط فشار اقتصادی رشد و شکوفایی اقتصادی را شاهد باشیم اظهار کرد: بنابراین آنچه از اقتصاد مقاومتی برداشت می شود یک اقتصاد ریاضتی و ایستا نیست بلکه یک اقتصاد منعطف و چابک است که قدرت مقابله با فشارهای درونی و بیرونی را دارد و می تواند در هرشرایطی شاخصهای کلان اقتصادی را درسطح مناسبی نگه دارد.

بخشدار اصلاندوز خاطرنشان کرد :همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند :اقتصاد باید مقاوم باشد و بتواند در مقابل آنچه که ممکن است در معرض توطئه دشمن قرار بگیرد مقاومت کند.بنابراین یکی از خصوصیات بارز این نوع اقتصاد کمک به بخش خصوصی و تکیه بر مردم است.

زیادی حمایت از تولید ملی را یکی دیگر از ارکان اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:حمایت از تولیدات ملی مورد توجه واقع شده و هم در صنعت و هم کشاورزی رونق قابل توجهی پیدا کرده و موضوع اشتغال و کار آفرینی با سرمایه گذاری بخش خصوص رشد چشم گیری خواهد داشت.

وی اضافه کرد:بنابراین ایران اسلامی با داشتن استعدادهای سرشار مادی و معنوی و ذخایر غنی و زیر ساختهای گسترده و نیروی انسانی متعهد و کارآمد قطعا با عزمی راسخ برای فتح قله های پیشرفت تلاش نموده و یکبار دیگر عزم و اراده ملی رابه رخ جهانیان خواهند کشید .

این مسئول در پایان تاکید کرد:ملت بزرگ ایران همانگونه که در تمام صحنه های حساس گذشته وحدت و انسجام ملی خود را ثابت کرده ودراین مقطع زمانی ضمن حمایت از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با مسئولین نظام و مجریان این سیاست  هم قدم و همراه ودر حفظ دستاوردهای کشور درزمینه های مختلف و تداوم پیشرفت و تحقق آرمانهای اصول قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی همواره پشتیبان مسئولین امر بوده و با تاسی از فرامین مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند کرد.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اینجا ببینید

ارسال نظر