آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27257
تاریخ انتشار: ش, 1397/04/02 - 17:23
اصلاندوز تا شهرستان شدن یک گام فاصله دارد
موسوی:طرح ایجاد شهرستان اصلاندوز به هیات دولت ارسال شد
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل گفت: نامه ایجاد شهرستان اصلاندوز با امضای وزیر محترم کشور جهت تصویب و تایید و طی مرحله نهایی به هیات دولت ارسال شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،ماریا موسوی با اشاره به ارسال طرح شناخت شهرستان اصلاندوز به هیات محترم دولت گفت: سال گذشته، طرح شناخت شهرستان اصلاندوز، به صورت کارشناسی در استانداری اردبیل تهیه و به وزارت کشور ارسال گردید که به دنبال پیگیری طرح، مدیرکل محترم تقسیمات کشوری وزارت کشور از منطقه بازدید میدانی به عمل آوردند.

 ماریا موسوی افزود: پس از تکمیل و رفع نواقصات طرح در وزارت کشور تغییرات و اصلاحات تقسیماتی در شمال استان اردبیل، ضروری تشخیص داده شده و نامه ایجاد شهرستان اصلاندوز با امضای وزیر محترم کشور جهت تصویب و تایید و طی مرحله نهایی به هیات محترم دولت ارسال شد.

وی تصریح کرد: امیدوار هستیم که با تایید و تصویب این طرح در هیات دولت، شاهد برداشتن گامی دیگر در راستای توسعه شمال استان عزیزمان باشیم.

بخش اصلاندوزدر جنوب غربی شهرستان پارس آباد واقع شده است، این بخش از شمال به رود ارس و مرز ایران و جمهوری آذربایجان از جنوب به شهرستان بیله سوار و گرمی،از شرق به بخش مرکزی شهرستان پارس آباد و بخش اسلام آباد واز غرب به شهرستان کلیبراستان آذربایجان شرقی محدود است.
این بخش580کیلومترمربع مساحت دارد.
بر اساس سرشماری سال 1395 جمعیت اصلاندوز بیش از 32هزار و 500 نفر می باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

سلام خسته نباشید بخشید . اگه اصلاندوز شهرستان بشه . و به امید خدا میشه . کدوم روستا بخشداری میشه؟
ارسال نظر